Konkordato Komiseri

Bilirkişilik hakkında her şey

konkordato

Konkordato Komiseri


ReklamReklam


Konkordato Komiseri olmak isteyenlerin neler yapması gerektiğini, öğrenmesi gerekenleri, konkordato komiseri alımına ilişkin ilanı ve komiser başvurularının nasıl olacağını sizlerle paylaşacağız. Konkordato komiseri alımını ilk defa bu sene ( 2020 yılında ) Bilirkişilik Bölge Kurulları Yapacak.

  • Konkordato komiseri alımını ilk defa bu sene ( 2020 yılında ) Bilirkişilik Bölge Kurulları Yapacak.
  • Öncelikle öğrendiğimiz bilgilere göre başvuru 2020 nisan-mayıs ayı gibi planlanıyordu. Ancak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) karşı acil eylem planları ve tedbirler nedeniyle muhtemelen daha sonraki tarihlerde yapılacak.
  • Konkordato Komiserliği başvuruları başladığı gün ilk siz haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki formdaki ilgili kısımları doğru şekilde doldurduktan sonra formu bize gönderebilirsiniz.


ReklamReklam


Konkordato Eğitimi İçin İzin Verilen Yerler

konkordatoegitimizniverilenkuruluslar

Not: Gönderdiğimiz e-mailler bazen spam olarak algılanıp spam mail kısmına düşebilmektedir. Bu yüzden mail adresimizi spam olmadığını bildir seçeneğini mail sunucunuzda ( Hotmail-Gmail-Yahoo gibi ) tıklamayı unutmayınız. Bazı kişiler e-mail adresini yanlış yazdığı için cevap göndermemize rağmen ulaşmamaktadır. Bu yüzde e-mail adresi kısmını doğru yazdığınızdan emin olun.

Konkordato Komiserliği Temel Eğitim Kitabı

Konkordato komiserliği temel eğitiminden istenilen faydanın sağlanması ve eğitimi kaliteli bir şekilde uygulanması amacıyla hazırlanmış bir kitaptır.
Konkordato olmak isteyen tüm ilgililerin kullanımına sunulmuştur. Toplam 275 sayfadan oluşmakta ve çok sade bir anlatımla yazılmıştır.
Bu kitap Adalet Bakanlığı tarafından hazırlatılmıştır.
Yandaki resmi tıklayarak yada aşağıdaki indir butonu ile kitabı pdf dosyası olarak bilgisayarınıza veya telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz.

Kitabı İndir
Konkordato Komiserliği Kitabı 2020
Konkordato Yönetmeliği Güncel ( Konkordato Kanunu 2020 ) İndir

Konkordato Komiserliği Kanunu ve Yönetmeliği

30 Ocak 2019 tarihli ve 30671 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Konkordato Komiserinin Niteliklerine ve Alacaklılar Kurulunun Zorunlu Olarak Oluşturulmasına Dair Yönetmelik ile düzenlenmiştir. Yönetmelik, aynı zamanda alacaklılar kurulunun nasıl oluşturulacağı ile bu kurulun çalışma usul ve esaslarına dair düzenlemeler de getirmektedir.

Yandaki resmi tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Aşağıdaki indir butonu ile de telefonunuza indirebilirsiniz.

Konkordato Yönetmeliği İndir

konkordato genelge 2019 2020
Konkordato Eğitimlerine ilişkin Genelge İndir

Konkordato Genelgesi

Temel Eğitimin Usul ve Esaslarına İlişkin 171 Nolu Genelge Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından imzalanmış ve yayımlanmıştır.

Yandaki resmi tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Aşağıdaki indir butonu ile de telefonunuza indirebilirsiniz.

konkordato genelge 2019 2020 güncel
Konkordato Genelge indir

2020 Konkordato Komiseri Başvurularına İlişkin Hazırladığımız Sayfaya Gitmek İçin Burayı Tıklayabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin